Autor Wątek: Prawda czy fałsz?  (Przeczytany 1158 razy)

Offline Marilliusz

• Przyjaciel Forum
  • Skoczek
Prawda czy fałsz?
« dnia: Czwartek 17/10/2013, 14:15 »
Z cyklu zabaw: czym się różnią?

Offline wodzuchy

• Przyjaciel Forum
  • Wieża
Odp: Prawda czy fałsz?
« Odpowiedź #1 dnia: Wtorek 06/05/2014, 07:28 »
 Jakiś czas temu puściłem adminowi strony KPZSzach relację z fotkami z wykładu Andrzeja z 14TFNiSz. Po jakimś czasie powtórzyłem maia z powyższą zawartością. Zrobiłem to pomimo dużych wewnętrznych wątpliwości ale zrobiłem to i koniec. Strona nie żyje, nie wiem czy w ogóle jeszcze ktoś ją obecnie czyta (zapewne zacznie się jak ruszy DMR). Uznałem, że lokalny świat szachowy powinien zapoznać się z powiązaną tematyką matematyki i szachów poruszoną w wykładzie oraz zajęciach przy diagramach i szachownicach. Był to temat na tyle ciekawy, że skrótowo należało go przedstawić większej publice a i wydarzenie było dosyć ważne. Zdjęcia równiż dużo mówiły co się robiło na zajęciach. Niestety strona Związku od przeszło miesiąca nie zmieniła szaty informacyjnej jedynie niedawno zaktualizował się do minimum kalendarz. Czy i pod tym względem w KPZSzach i tu 'pieprznęło' ???? Olewanie związkowych lokalnych Działaczy i brak relacji z Walnego to już stałka tego Zarządu i chyba już brak słów na jego postępowanie i traktowanie szachowych społeczników. Zasada milczenia to po prostu tchórzostwo i brak profesjonalizmu na skalę działacza społecznego. Z innych sytuacji to wspomnę, że z kalendarza KPZSzach jakiś czas temu raptem wyleciał mój turniej z kalendarza KPZSzach. Po monicie u Andrzeja dowiedziałem się, że stroną zarządzał PJ. Turniej wrócił bo Andrzej go wstawił spowrotem ale niedbałości wobec mnie jak i Mariusza było za czasów administrowania Pawła  zbyt dużo (daty, miejsca rozgrywek, organizator ????). Pamiętam, na Walnym zawsze był zatwierdzany admin oraz adres oficjalnej strony. To, że w poprzednich kadencjach Przemek był stałym admnistratorem to w związku ztym nie było takiej potrzeby robić tego co cztery lata lub częściej. Obecnie administowanie strony to 'przekazywanie pałeczki' a tak właściwie nie ma wpisu o zarządzaniu oficjalnej strony KPZSzach. Blisko piętnastoletnia strona Przemka choć jest dużo starsza to jest do tej pory o wiele bardziej czytelna od obecnej KPZSzach. Poza tym Przemek nawet wracając z delegacji lub wyjazdu szachowego wręcz natychmiast wstawiał informacje, relacje lub wyniki na stronę i najpóźniej na następny dzień informacje widniały w necie. Obecnie migające od jakiegoś czsu neonki mnie wcale nie biorą a wolałbym pełnię merytrycznych informacji z życia KPZSzach. Dlatego po raz kolejny chylę głowę wobec Przemka i jego przeszło dziesięcioletniej pracy społecznej na rzecz KPZSzach. Będę powtarzał Przemek był nie zastąpony w tej roli a jego strona żyła szachowo i dzięki Forum nadal żyje. Dzisiaj zadaję sobie pytanie czy praca społeczna niektóych ludzi z obecnego Zarządu i jego otoczki  to prwda czy fałsz ???? Przecież ne jest to obowiązek życiowy i co niktórzy powinni to zrozumieć. Pozdrawiam Forumowiczów dla mnie zawsze jedynego Forum KPZSzach - To Wo.
« Ostatnia zmiana: Wtorek 06/05/2014, 07:43 wysłana przez wodzuchy »

Offline pjahr

• Administrator
  • Hetman
    • KPZSzach
Odp: Prawda czy fałsz?
« Odpowiedź #2 dnia: Wtorek 06/05/2014, 11:33 »
Oj tam, oj tam - panowie z Zarządu (w każdym razie niektórzy) mają teraz poważniejsze sprawy na głowie, niż zajmowanie się tak przyziemnymi sprawami jak aktualizacja strony ;)
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość." (1 Kor 13)