Autor Wątek: Wolność słowa na forum  (Przeczytany 1898 razy)

Offline kamil27

• Pionek
  • *
Wolność słowa na forum
« dnia: Czwartek 22/12/2011, 13:48 »
Próbuję powiedzieć na czym polegają warunki pawła jarocha ale administrator nie daje mi odpowiedzieć usuwając moje posty paweł jaroch pozwolił mi łaskawie na start po wpłaceniu wpisowego150zł a nie jak inni 50ma mnie chyba za bogacza a ja jestem rencistą z miesięcznym dochodem500zł i te warunki są dla mnie nie do spełnienia 
« Ostatnia zmiana: Czwartek 22/12/2011, 13:52 wysłana przez kamil27 »

Pablo

• Gość
Odp: Wolność słowa na forum
« Odpowiedź #1 dnia: Czwartek 22/12/2011, 15:12 »
Jak ktoś nie potrafi się zachować, to warunki są takie:
- opłacić na odprawie technicznej 50 zł wpisowego (a nie jak podajesz 150 zł),
- oddać za wpisowe z Szubina 50 zł
I tyle w tym temacie.

Zrobisz kiedyś swój prywatny turniej, to będziesz mógł mnie nie dopuścić, a ja się nie obrażę :)

Offline kamil27

• Pionek
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Piątek 23/12/2011, 08:54 »
w Szubinie się wycofałem i oficjalnie mnie na starcie nie było i niby czemu miałbym płacić tobie i zapomnialeś o 50 zł na nagrody które miałem ci dać  ja może święty nie jestem  ale  ty nie powinnieneś mnie pouczać gdzie twój udział  w sprawię Bukowskiego jest wiadomy

Pablo

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Piątek 23/12/2011, 10:53 »
Kamil, jak chcesz, to pisz sobie dalej, ale nie zapominaj, że na starcie byłeś, rozegrałeś 5 rund i bez oficjalnego stanowiska nie przyjechałeś na następny dzień. Przez Ciebie trzeba było turniej od nowa robić.... Nie zapomniałem, tylko podarowałem. A jaki był mój udział, poza tym, że tylko z nim grałem? Są odpowiednie instytucje, które to wyjaśniają ;)

Offline kamil27

• Pionek
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Piątek 06/01/2012, 12:36 »
Chciałem podziękować pani Danucie Karwowskiej najlepszej szachistce Szubina że wstawiła się u mnie u pawła jarocha  by dopuścił mnie do turnieju  ze Szubin nie chce dla mnie żadnych kar finansowych  Piotr Szybowicz również chciał mnie dopuścić a ten demagog hipokryta  kłamie jej w żywe oczy że dopuźcił by mnie ale niestety ma problem z komputerem

Pablo

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Piątek 06/01/2012, 16:53 »
Niech Kamil Ignacak znowu nie kłamie, nie miałem problemów z komputerem, ale nie chciałem, żeby była nieparzysta ilość zawodników... :)

Offline jura

• Przyjaciel Forum
  • Goniec
  • "Żnin potęgą jest i " Baszta""
    • Żnińska Szkoła Szachowa
« Odpowiedź #6 dnia: Poniedziałek 16/01/2012, 19:26 »
Proszę mi wytłumaczyć jak się wybiera zawodnika do odrzutki, aby była parzysta lista zawodników.
Boję się ,że następnym razem może to mnie spotkać.
Pozdrawiam
Jerzy Śniadecki