Autor Wątek: Ewidencja KPZSzach  (Przeczytany 8965 razy)

Pablo

• Gość
Odp: Ewidencja KPZSzach
« Odpowiedź #30 dnia: Czwartek 18/11/2010, 19:34 »
Lista Fide zawodników zarejestrowanych w naszym województwie:
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2010/ti_15/list_of_players.html

Pablo

• Gość
Odp: Ewidencja KPZSzach
« Odpowiedź #31 dnia: Poniedziałek 31/10/2011, 20:09 »
W relacji z zebrania Zarządu jest napisane:

Do KPZSzach wpływają karty ewidencyjne nowych zawodników i zmian barw klubowych, których nie otrzymał Paweł JAROCH z powodu nieobecności na posiedzeniu. Karty te zabrał Andrzej KARPIŃSKI, od którego Paweł JAROCH powinien odebrać dokumenty i ewidencjonować je z datą wpływu do KPZSzach.

Zmiany barw klubowych: Paweł ŁOSIŃSKI, Adam GOŁĄBIEWSKI, Waldemar HANASZ, Olgierd ZIELIŃSKI i Ewelina PARDA.

Trzeba wyjaśnić kilka spraw.

Po pierwsze nie dostałem żadnej informacji o której i gdzie odbędzie się zebranie zarządu, nie było żadnych informacji, porządku obrad w internecie, nawet słownej informacji nie było, co najwyżej gdzieś było wspomniane, że może w sobotę odbędzie się zebranie...

Po drugie, nawiązując do cytatu, zarząd nie będzie decydował kiedy będzie data rejestracji nowych zawodników. Wszyscy wiedzą gdzie przesyłać papierki. Było dużo czasu, żeby załatwić sprawy z formalnościami i to nie ja powinienem się z nikim kontaktować, tylko chyba osoby, którym na tym zależy.

Po trzecie, jeden z wymogów związanych z przejściem jest opłata na rzecz KPZSzach i PZSzach, więc póki nie będę miał skanów opłat przejść nie będzie. Już miałem jeden telefon z AZS UKW, który chciał ściągnąć Hanasza W. "Szef" tego klubu chyba chciał trochę oszczędzić i chciał wymóc niższe opłaty. Niestety stawki za przejście reguluje PZSzach i nie ma innych opcji tego załatwienia.

Przewodniczący
KKiE KPZSzach
Paweł Jaroch