Ankieta

Czy reaktywowanie forum to dobry czy zły pomysł ?

dobry
41 (87.2%)
zły
4 (8.5%)
nie mam zdania
2 (4.3%)

Głosów w sumie: 34

Autor Wątek: Startujemy...  (Przeczytany 12587 razy)

Offline pjahr

• Administrator
  • Hetman
    • KPZSzach
Odp: Startujemy...
« Odpowiedź #30 dnia: Środa 18/01/2012, 17:23 »
Nazwa zmieniona :)
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość." (1 Kor 13)

Offline marko

• Skoczek
  • **
« Odpowiedź #31 dnia: Środa 18/01/2012, 20:15 »
i będzie jazda tu i będzie jazda tam:))))

Offline marko

• Skoczek
  • **
« Odpowiedź #32 dnia: Czwartek 19/01/2012, 18:03 »
Wszak Pablo wojował mieczem i ...

i słowem:)?

Pablo

• Gość
« Odpowiedź #33 dnia: Niedziela 22/01/2012, 01:05 »
Proszę bardzo Oldmasterze, ale ja wolę to: http://www.youtube.com/watch?v=W9iXJ6TbMa8

Offline pjahr

• Administrator
  • Hetman
    • KPZSzach
« Odpowiedź #34 dnia: Poniedziałek 23/01/2012, 19:39 »
A czy możesz Nam wszystkim podać termin startu www.kpzszach.pl

Czekamy na odpowiedź - ze sporym zdziwieniem odebrałem wczoraj o godz. 21:48 maila o treści (mam nadzieję, że Marysia nie ma mi tego za złe):

W związku z tym, że od Walnego Zebrania minął już tydzień a ja nie otrzymałam żadnej informacji gdzie teraz należy przesyłać komunikaty sędziowskie, nie ma też podanych żadnych kontaktów do nowego zarządu ani innych osób pełniących różne funkcje w KPZSzach. Bardzo proszę o umieszczenie załączonego komunikatu na starej stronie.
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość." (1 Kor 13)

Pablo

• Gość
« Odpowiedź #35 dnia: Poniedziałek 23/01/2012, 20:16 »
Stworzenie dobrej strony nie jest takie proste, ale myślę, że w ciągu tygodnia uda się postawić ją na nogi, choć bez części, ale mniej potrzebnych danych.

Widać sędzina nie czyta forum, gdzie wszystkie dane były podane, nawet już na stronie PZSzach ok.
Widzę, że nawet Przemek łamie własne zasady i umieszcza prywatną korespondencję ::)

Offline pjahr

• Administrator
  • Hetman
    • KPZSzach
« Odpowiedź #36 dnia: Poniedziałek 23/01/2012, 20:17 »
Dobrze widzisz !
Może to otworzy Wam oczy, że start macie marniutki...

Pablo

• Gość
« Odpowiedź #37 dnia: Poniedziałek 23/01/2012, 20:32 »
Przemuś, nie denerwuj się tak, damy sobie radę. Tylko nie rozumiem słowa marniutki, nikt tutaj nie wie ile szczególnie Prezes i kilku członków zarządu udało się już spraw załatwić ze składaniem wniosków i organizacją imprez. Strona to tylko dodatek, który będzie prędzej czy później. Będzie też i nowe forum, na którym tylko będziemy rzeczowo i imiennie (bo jak tu rozmawiać z taką niepoważną osobą jak Old_M) rozmawiać i nie będą cenzurowane wypowiedzi członków zarządu...

Offline pjahr

• Administrator
  • Hetman
    • KPZSzach
« Odpowiedź #38 dnia: Poniedziałek 23/01/2012, 20:43 »
Czekamy Pablo, czekamy ! :)

Pablo

• Gość
« Odpowiedź #39 dnia: Poniedziałek 23/01/2012, 22:04 »
A i jeszcze ważna sprawa dotycząca sędziny, czy naprawdę strona jest taka ważna do umieszczania komunikatów? Jak powstanie, to na pewno będziemy je zamieszczać, a na razie wystarczy zamieszczać pliki na serwisie CAPro, chyba, że sędzina nie potrafi........

Offline pjahr

• Administrator
  • Hetman
    • KPZSzach
« Odpowiedź #40 dnia: Środa 25/01/2012, 20:11 »
Cóż za walka o "klienta" :)

http://twitter.com/#!/KPZSzach/

Krótko po otwarciu strony planujemy wprowadzić nowe forum (stare ma zostać zarchwizowane)

O ile dobrze pamiętam, podjęliśmy inną decyzję ;)

Offline Napoleon

• Skoczek
  • **
« Odpowiedź #41 dnia: Środa 25/01/2012, 20:28 »
Dawne forum ma przecież działać dalej, a nowe ...niech walczy o byt, trzymam kciuki i będę kibicował 8)

Pablo

• Gość
« Odpowiedź #42 dnia: Środa 25/01/2012, 22:33 »
Konto jest na Twitterze, a Facebook będzie też założony, spokojnie, damy sobie radę 8)

Nie wiem jaka tchórzliwa osoba czai się za Oldmasterem, ale na pewno musi być strasznie zakompleksiona jak nie potrafi się podpisać z imienia i nazwiska. Myśli, że nikt nie widział tych wpisów, co sprytnie potem kasuje. Już była tutaj taka podobna osóbka, ale widać się szybko zmyła. To tyle w tym temacie do "O", szkoda czasu.

Niektórzy mówią, że nie przyjmuje krytyki, ale to nie prawda. Jak jest poparta mocnymi argumentami, to proszę bardzo, poprawię się :) ale jeśli jest wyssana z palca lub tylko z pobudek osobistych (sorki Przemek, po Walnym zmieniłeś się nie do poznania), to o czym tutaj rozmawiać...

Dobrym przykładem takiej nietrafnej krytyki jest komentarz, że mizernie zaczęliśmy z tą stronką, albo w ogóle z działalnością. Przemek i inne osoby powinny wiedzieć, że dobrą stronę czasami tworzy się w minimum kilka tygodni. Dawid ruszy ją w ciągu 3 dni.

Na koniec proszę Przemka, żeby wykasował za jakiś czas (np. za tydzień) moje konto, bo wypowiadać się będę już tylko na nowym forum.

Paweł Jaroch

Offline pjahr

• Administrator
  • Hetman
    • KPZSzach
« Odpowiedź #43 dnia: Środa 25/01/2012, 22:45 »
Na koniec proszę Przemka, żeby wykasował za jakiś czas (np. za tydzień) moje konto, bo wypowiadać się będę już tylko na nowym forum.

A dlaczego nie np. dzisiaj?

Pablo

• Gość
« Odpowiedź #44 dnia: Środa 25/01/2012, 22:53 »
Żeby wszyscy zobaczyli mojego posta, ja nie kasuję jak OldM
Do miłego na innym już forum :)