Autor Wątek: I Otwarty Turniej w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych.  (Przeczytany 915 razy)

Offline harasimo

• Skoczek
  • **
I Otwarty Turniej w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych.
« dnia: Środa 24/11/2010, 00:12 »
Jakże myląca nazwa.
Mimo, że nie jestem szachistą najwyższych lotów, od zawsze lubiłem rozwiązywać zadania szachowe.
Kiedy zobaczyłem, że organizowany jest turniej w solvingu, pomyślałem sobie, że można by spróbować swoich sił. Jednak niemile się rozczarowałem po przeczytaniu komunikatu organizacyjnego. Dlaczego pierwszy w regionie (wg moich informacji - być może błędnych) turniej w solvingu skierowany jest tylko i wyłącznie do młodzieży? Szkoda, bo taki turniej to na prawdę świetny pomysł.
Pozdrawiam
harasimo

fotokris

• Gość
Odp: I Otwarty Turniej w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych.
« Odpowiedź #1 dnia: Środa 24/11/2010, 10:13 »
Kolego pewnie dlatego że organizatorem jest UKS MDK-1 ?HETMAN? BYDGOSZCZ.Czyli klub uczniowski z zasady ukierunkowany na pracę z dziećmi.Pozdrawiam.

Offline marko

• Skoczek
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Czwartek 25/11/2010, 18:06 »
Ok, ale widzę tam jednego nie juniora ::) Można by zrobić też i dla seniorów, extra inicjatywa!

Offline Marilliusz

• Przyjaciel Forum
  • Skoczek
« Odpowiedź #3 dnia: Czwartek 25/11/2010, 20:59 »
Od czegoś trzeba zacząć. Więc zaczyna się od dzieci i młodzieży.A jak widać w zgłoszeniach, nie odmawiam seniorom. Trzeba tylko napisać e-maila do mnie i zapytać. Termin mija dziś. Pozdrawiam i dziękuję za życzliwe uwagi.

Offline harasimo

• Skoczek
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Piątek 26/11/2010, 13:35 »
Kolego pewnie dlatego że organizatorem jest UKS MDK-1 ?HETMAN? BYDGOSZCZ.Czyli klub uczniowski z zasady ukierunkowany na pracę z dziećmi.Pozdrawiam.
Osobiście to już zgłosiłem się do turnieju, sędzia nawet przyjął zgłoszenie, więc jestem zadowolony :) A co do klubów uczniowskich - należę do takiego klubu, a sam fakt, że klub jest uczniowski nie oznacza, że w turniejach organizowanych przez taki klub mogą grać tylko dzieci - przykład: Grand Prix w Domu Harcerza (Toruń).

Offline marko

• Skoczek
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Sobota 27/11/2010, 16:39 »
Niestety nie dojechałem, za zamieszanie przepraszam. Mea Culpa Panie Mariuszu! :'(

Offline Marilliusz

• Przyjaciel Forum
  • Skoczek
« Odpowiedź #6 dnia: Sobota 27/11/2010, 20:34 »
Żałuję, szkoda. Było naprawdę sympatycznie. 19 uczestników, burza mózgów i miłe rozmowy w kuluarach. Pozdrawiam uczestników i tych, którym ta idea się spodobała!