Autor Wątek: DMPJ II Liga Borowice 20-29.07.2012 r.  (Przeczytany 1323 razy)

Offline Marilliusz

• Przyjaciel Forum
  • Skoczek
DMPJ II Liga Borowice 20-29.07.2012 r.
« dnia: Sobota 21/07/2012, 10:35 »
Witam serdecznie! W Karkonoskich Borowicach k/Karpacza rozgrywana jest II Liga Juniorów. Wśród 41 zespołów znajdują się dwie z naszego regionu: UKS Rotmistrz Grudziądz i UKS MDK-1 Hetman Bydgoszcz. Uczestnikami zawodów jest także rodzeństwo Śliwickich. Trzymajmy kciuki za nasze ekipy i szachistów. Strona mistrzostw:  http://www.ligaszachowa.dzszach.pl PS A na stronie KPZSzach o tym cicho-sza!!!!!!!! Pozdrawiam

Offline pjahr

• Administrator
  • Hetman
    • KPZSzach
Odp: DMPJ II Liga Borowice 20-29.07.2012 r.
« Odpowiedź #1 dnia: Sobota 21/07/2012, 16:51 »
Rotmistrz z drugim numerem startowym :)
trzymamy kciuki za obie nasze drużyny !
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość." (1 Kor 13)

Offline Marilliusz

• Przyjaciel Forum
  • Skoczek
« Odpowiedź #2 dnia: Niedziela 22/07/2012, 19:51 »
Pozostawiam Szanownym Forumowiczom do refleksji słowa V-ce Prezesa z dnia 22,07,2012 r.. Przytaczam je w całości, bo nie wszyscy czytają wypowiedzi na www.kpzszach.pl. To prawdziwa perełka:
"Tak jak pisałem moje argumenty w ogóle nie są brane pod uwagę przez w/w Panów, a na NWZD w tej sprawie było tylko jedno zdanie, mniej więcej coś w tym stylu: "jak Zarząd chcę pomóc w przewiezieniu dzieci z Bydgoszczy do Szubina" .... To w ogóle nie nadaje się do komentarza. Zarząd nie morze patrzeć na dany ośrodek, bo będzie posądzony o stronniczość:)

Jak ktoś nie potrafi rozmawiać (nawet maila napisać), to niech ludzie się dowiedzą również jakie barwne osobowości mamy w regionie :) Sam na MP 10 i 16-18 robiłem relację właściwie dzień w dzień z Bydgoszczy z własnej nieprzymuszonej woli i zamieszczałem na stronie KP. Patrząc pod kątem ataków na nas, kolejny zdarzył się wczoraj, bo nie ma żadnej informacji na stronie KP o II Lidze. Obecnie jestem w Czechach na turnieju w Libercu, ktoś inny będzie w Koszalinie, Rewalu czy Warszawie, czy o każdym turnieju mamy informować grono widzów?? Oczywiście jak dostaniemy, to zamieścimy relację z danych zawodów. Fajną rzeczą również byłaby relacje "dzień po dniu", ale po co panowie mają się wysilać....
niedziela, 22 lipiec 2012 16:38"

Offline pjahr

• Administrator
  • Hetman
    • KPZSzach
« Odpowiedź #3 dnia: Środa 25/07/2012, 14:07 »
Po ważnym zwycięstwie w VI rundzie Rotmistrz jest już w czołowej dwójce i niech tak zostanie aż do samego końca :)
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość." (1 Kor 13)

Offline pjahr

• Administrator
  • Hetman
    • KPZSzach
« Odpowiedź #4 dnia: Piątek 27/07/2012, 14:54 »
Niestety, porażki w 8 i 9 rundzie mocno skomplikowały sytuację Rotmistrza, a szkoda - bo dzisiejszy mecz na pewno był do wygrania...
Trzeba się na maxa zmobilizować, wygrać wysoko oba pozostałe mecze, może to wystarczy.

Dzielnie natomiast walczy drużyna MDK-1 Hetman Bydgoszcz, której celem jest zajęcie miejsca powyżej 33.