Autor Wątek: Kluby KPZSzach w Internecie  (Przeczytany 8192 razy)

Offline pjahr

• Administrator
  • Hetman
    • KPZSzach
Kluby KPZSzach w Internecie
« dnia: Sobota 18/10/2008, 11:13 »
Nie wszyscy może jeszcze wiedzą, ale niedawno pojawiła się internetowa strona Chemika Bydgoszcz, której autorem jest Piotr Doliński. Aktualnie więc swoje strony posiadają:

CHEMIK Bydgoszcz
MDK nr 1 Bydgoszcz
MDK nr 5 Bydgoszcz
MGOK Mrocza
KRAJAN NOK Nakło
ÓSEMKA Chojnice
ROTMISTRZ Grudziądz
TORFARM-64 Toruń
WIATRAK Bydgoszcz

Swoją stronę posiadała również BASZTA Żnin, ale pod starym adresem już jej nie ma. Zmienił się adres, czy strona wyparowała?
« Ostatnia zmiana: Sobota 18/10/2008, 21:03 wysłana przez pjahr »
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość." (1 Kor 13)

Pablo

• Gość
Odp: Kluby KPZSzach w Internecie
« Odpowiedź #1 dnia: Sobota 18/10/2008, 12:32 »
Po odejściu "starszej" części zawodników MDK nr 5 Bydgoszcz, strona przestała być prowadzona przez Renię i chyba można ją usunąć. Do końca roku postaram się zrobić nową stronę BTSz Centrum Bydgoszcz. Ponadto niedługo pewnie w CR pojawi się nowy klub Leśny Bydgoszcz z numerem KP-053 (klub wystąpi w A-klasie).

jankes346

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Sobota 18/10/2008, 12:37 »
Swoją stronę posiadała również BASZTA Żnin, ale pod starym adresem już jej nie ma. Zmienił się adres, czy strona wyparowała?

Witaj  Pablo :-)
Jestem na etapie przerabiania strony i już niedługo bedzie nowa stronka samej sekcji szachowej naszego klubu.
Co do wyparowania poprzedniej stronki to nic mi na ten temat nie wiadomo. Jak tylko będę mial wystarczającą część aby strona wisiała podeśle link.
pozdrawiam.
Dawid

Offline Daniel

• Pionek
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Sobota 18/10/2008, 14:46 »
W spisie brakuje jeszcze strony OPP Toruń - http://www.uksopp.yoyo.pl/

Offline olzi

• Goniec
« Odpowiedź #4 dnia: Sobota 18/10/2008, 15:52 »
i jeszcze reaktywacja szachów w Chełmży: www.gimchelmza.org.pl

Offline kry

• Skoczek
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Sobota 18/10/2008, 20:32 »
Coś nie poszło, Przemek, z tymi linkami stron. Mógłbyś to poprawić? Poza tym, nie wiem, czy nakielska strona będzie aktualizowana...

Offline pjahr

• Administrator
  • Hetman
    • KPZSzach
« Odpowiedź #6 dnia: Sobota 18/10/2008, 21:03 »
Poprawione.

A jednak adres strony Baszty się zmienił, aktualny: http://www.baszta-znin.xt.pl/
« Ostatnia zmiana: Niedziela 19/10/2008, 08:33 wysłana przez pjahr »
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość." (1 Kor 13)

jankes346

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Niedziela 19/10/2008, 20:41 »
Poprawione.

A jednak adres strony Baszty się zmienił, aktualny: http://www.baszta-znin.xt.pl/

Witaj Przemku.
Powyższy link tyczy się sekcji motorowodnej  Żnińskiego Towarzystwa Miłośników Sportu BASZTA.
Z racji, że w ramach ŻTMS działa kilka sekcji oraz została zmieniona struktura strony, doszliśmy do wniosku, że sekcja szachowa będzie miała osobną witrynę.
link do sekcji szachowej poniżej.
http://basztaznin.xt.pl/

Stronka została w miare możliwości uzupełniona i poprawiona.
Dalsze uaktualnienia i modyfikacje niebawem.
pozdrawiam
Dawid J.
« Ostatnia zmiana: Czwartek 30/10/2008, 23:30 wysłana przez jankes346 »

Offline wodzuchy

• Przyjaciel Forum
  • Wieża
« Odpowiedź #8 dnia: Wtorek 04/11/2008, 20:20 »
Sławek Wierzbicki przekazał swoim niedawnym Kolegom klubowym z Torfarmu-64 stronę klubową w ich użytkowanie. Po drobnym przeszkoleniu rolę administratora przejmie Jacek Lewandowski. Dziękujemy Sławku - zawodnicy Torfarmu-64 Toruń. Jak wiemy Slawek prężnie otworzył stronę internetową prowadzonego przez siebie UKS Łozanie Chełmża. Powodzenia w "nowym gniazdku" - To Wo.

komix

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Środa 07/01/2009, 14:48 »
Zapraszam wszystkich na stronę NOK-u Nakło gdzie ostatnio naprawdę dzieje się dużo ciekawego:

http://szachy.vgh.pl/news.php

Jest m.in. relacja (oczywiście subiektywna, widziana okiem Grzesia Żółtańskiego) z Mistrzostw Blitza w Toruniu.

W imieniu zawodników naszego klubu zapraszam do lektury!

Offline pjahr

• Administrator
  • Hetman
    • KPZSzach
« Odpowiedź #10 dnia: Środa 28/01/2009, 13:40 »
W sieci pojawiła się nowa strona

http://groszek.wloclawek.pl/

Strona ta - choć sama nazwa na to nie wskazuje - poświęcona jest nie tyle skromnej osobie jej autora, ale przede wszystkim tematyce szachów w moim rodzinnym mieście. Będą zatem, zamieszczane na niej wszystkie informacje z życia szachowego we Włocławku, jak również znajdą się tu materiały promujące bezpośrednio królewską grę. Szachy w stolicy Kujaw mają pewne tradycje i swoją historię. Właśnie dla pielęgnacji tych wartości powstały działy Szachy we Włocławku oraz Włocławskie Towarzystwo Szachowe.

Asklepios

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Środa 28/01/2009, 20:24 »
Bardzo dobra inicjatywa Pawła  ;D
Trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia

Groszek

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Czwartek 29/01/2009, 15:39 »
Dziękuję za miłe słowa, jak również za wszystkie te wysłane bezpośrednio do mnie drogą e-mail. Strona powstała przede wszystkim dla środowiska szachowego z Włocławka, choć oczywiście nie tylko dla Kujawiaków i serdecznie zapraszam wszystkich miłośników naszej dyscypliny.
Mam szczery zamiar w miarę regularnie aktualizować stronę. Dużo jednak czasu zajmuje zbieranie samych materiałów. Może nikt w to nie uwierzy, ale do tego projektu przygotowywałem się dość intensywnie około roku, a wiele materiałów zbierałem już od kilku lat. Praca badacza historii jest jednak niezwykle pasjonująca i daje wiele satysfakcji. Godziny spędzone nad lekturą starych gazet procentują, gdy nawet weterani włocławskich szachów po raz pierwszy dowiadują się z moich źródeł, kto to jest na przykład Zygmunt Gaworski. Ostatnio przez kilka wieczorów przeglądałem stare gazety i natrafiłem na wyniki mistrzostw Włocławka z 1970 roku ? jeden wynik (!) po kilku ?zmarnowanych? wieczorach a ja byłem szczęśliwy jak dziecko.
Lista osób, którym już na tym etapie tworzenia strony pragnę podziękować z każdym dniem się wydłuża. Przede wszystkim są to Janusz Augustowski, Krzysztof Kuliński oraz redaktor Andrzej Filipowicz. W tym miejscu mam gorącą prośbę. Jeśli ktokolwiek może uzupełnić moje materiały ? jakieś zdjęcia, jakaś tabelka, partia włocławskiego szachisty sprzed lat itp. ? to będę bardzo wdzięczny.
W najbliższym czasie ukaże się wykaz turniejów z lat 1990-1999 oraz 2000-2009 (kończę już opracowywanie tabelek, które naprawdę jest pracochłonne). Przygotowuję również sylwetkę naszej najlepszej szachistki Jolanty Leszczyńskiej (Rojek), ale tu jestem jeszcze na etapie zbierania materiałów. Niebawem ruszy również Galeria.

Zatem, zapraszam serdecznie do odwiedzania ?Szachowej strony Groszka?

Paweł Grochowalski

Pablo

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Czwartek 29/01/2009, 19:07 »
Stronka naprawdę ekstra;) z mojej strony pragnę poinformować, że w niedługim czasie
Dawid zrobi stronkę Centrum;)

Pablo

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Niedziela 01/02/2009, 20:31 »
Najbardziej w stronie Groszka w 'linkach' podoba mi się zakładka 'przyjaciele' ;D ;D